Užitečné produkty pro zvýšení potence u mužů

Potence je sexuální schopnost člověka, která spočívá v jeho schopnosti pohlavního styku, vzrušení a početí dětí. Potence přímo závisí na obrovském seznamu faktorů, nejdůležitější jsou strava, životní styl a zdraví. Lékaři také pojmenovávají nejdůležitější produkty potence.

Seznam těchto produktů musí být součástí každodenní stravy každého muže. To nejen zabrání erektilní dysfunkci a impotenci, ale také zvýší potenciál a libido. Zbývá jen udělat nejlepší seznam užitečných a zakázaných produktů pro mužský urogenitální systém.

Salát z mořských plodů ke zvýšení mužské potence

Jak závisí účinnost na spotřebě určitých potravin?

Dokonce i v době bohyně Afrodity byly identifikovány produkty, které zvyšují potenciál a libido člověka, bez ohledu na jeho věk. Dnes doktoři dávají mnoho argumentů o tom, jak přesně takové jídlo ovlivňuje sexuální potenciál člověka, a také to, co může snížit aktivitu v posteli.

A to:

 • vitamíny A a E jsou nezbytné pro plnou reprodukci a zvýšení mužské plodnosti;
 • Vitamíny skupiny B pomáhají nervovým zakončením přenášet impulsy, které vyvolávají vzrušení a související procesy;
 • vápník, hořčík, zinek a selen, síra přispívají k silné erekci a dostatečné úrovni účinnosti;
 • sacharidy a tuky zvyšují výdrž člověka;
 • aminokyseliny odstraňují radikály a toxiny z těla a zabraňují řadě nemocí;
 • protein je stavebním kamenem pro syntézu testosteronu a semenných tekutin.

Každý člověk by si měl pamatovat, že přejídání a zneužívání jídla mohou vést ke snížení potence a hladu - k jeho úplnému vypnutí.

Výrobky, které zvyšují sexuální výkonnost mužů

Denní strava člověka by měla být vyvážená a rozmanitá. Jídlo pro potenci je v páře, v troubě, pečené a vařené, žádné smažení nepřichází v úvahu.

A nejcennější je jídlo, které nebylo tepelně ošetřeno. Účinnost můžete udržovat pomocí následujících produktů:

 • Ořechy všeho druhu. Kromě vitamínů E a B obsahují látky jako hořčík a zinek.
 • Ryba. Zdrojem fosforu, vápníku, zinku a řady vitamínů by ryby měly být v nabídce nejméně dvakrát týdně.
 • Libové maso. U mužské sexuální aktivity by mělo být upřednostňováno červené maso, bohaté na složení a užitečné vlastnosti.
 • Nějaké sladkosti. Nejužitečnější pro oblast genitálií jsou med, tmavá čokoláda.
 • Slepičí vejce. Složení produktu zlepšuje krevní oběh, zvyšuje imunitní sílu, pomáhá lépe plnit tkáně penisu krví během erekce, čímž eliminuje problémy s potencí.
 • Plody moře. Zdroj zinku a bílkovin, díky kterému se testosteron produkuje v dostatečném množství.
 • Citrus. Tyto plody jsou nenahraditelnými zdroji luteinu, díky čemuž se zvyšuje koncentrace testosteronu v krvi.
 • Rostlinné oleje. Zdroj vitaminu E a dalších látek, které zlepšují kvalitu spermatu, zajišťují hormonální hladiny.
 • Granát. Díky tomuto ovoci se posilují stěny cév a funkce srdce, cévy se rozšiřují a krev během erekce snáze proudí do genitálií.
 • Zelenina. Petržel a špenát jsou považovány za starodávná jídla pro muže, která zvyšují sílu a potenciál.

Mezi užitečné produkty patří také šťávy ze celeru, granátového jablka, dýně a různých bobulí, nápoj koumiss, bylinné čaje a mléčné výrobky.

Co by mělo být kategoricky opuštěno?

Vědět, jaké jídlo je potřeba ke zvýšení potence, bude pro člověka snadné sestavit si stravu. Může být zředěn obilovinami, libovým masem, vejci a droby. Produkty užitečné pro účinnost však nejsou jedinou věcí, kterou musíte určitě vědět. Existuje jídlo, které naopak může vyvolat sexuální impotenci.

Škodlivé jídlo, které potlačuje potenci člověka

A to:

 • alkoholické nápoje, které snižují funkci varlat, což potlačuje potenciální a reprodukční funkce;
 • tučné maso a ryby, které zvyšují hladinu cholesterolu v krvi, což vede k erektilní dysfunkci;
 • nadměrně slané jídlo, které narušuje mnoho procesů v těle, poškozuje páteř a vede k otokům;
 • sycené nápoje, pečivo, sladkosti, které vedou k obezitě;
 • uzené, konzervované potraviny, které znečisťují tělo radikály a toxiny.

Nesmíte také uchýlit se k pomoci energetických nápojů, které působí krátkodobě a působí na kardiovaskulární systém. Hlavním nepřítelem potence je nadváha, takže jídlo by mělo být rostlinnější a správně připravené.

Nejlepší produkty pro zvýšení účinnosti

Na základě specifikovaných vitamínů, minerálů a stopových prvků můžete vytvořit seznam nejcennějších produktů pro udržení účinnosti a erekce. Lékaři jmenují více než 30 produktů, mezi nimi lze rozlišit 5 nejlepších produktů rychlého a silného účinku na sexuální sféru.

Název produktu pro zvýšení účinnosti Popis užitečných vlastností produktu
Abomasum nebo velbloudí žaludek Jíte-li 3 g trhavého produktu, po několika minutách pocítí muž příval síly a vzrušení. Pomocí tinktury na takovém výrobku lze impotenci obecně vyléčit.
Ústřice Přírodní silné afrodiziakum, které stimuluje penis. Zdroj zinku, bílkovin, aminokyselin a hormonu dopaminu (stimulant spokojenosti).
Platýs Nepostradatelný produkt pro zvýšení síly a erekce mužů. Ryby jsou bohaté na vitamíny a minerály, asimilovatelné bílkoviny, stopové prvky užitečné pro účinnost.
Makrela Tato ryba obsahuje omega mastné kyseliny, které jsou důležité pro produkci testosteronu. Složení ryb (jód a fosfor) je rovněž příznivé pro reprodukční zdraví mužů, protože produkt zvyšuje životaschopnost spermií.
Tuřín Produkt by měl být používán vařený jako příloha k rybám a mořským plodům. Složení je bohaté na vitamíny a látky, které zvyšují imunitu a fungování téměř všech systémů a orgánů.

Výstup

Nejlepší produkty, které zvyšují účinnost, jsou tuřín, rybí platýz a makrela, ústřice a vepřové maso. Na tento seznam můžete také přidat ořechy a med, libové maso, rostlinné oleje, fermentované mléčné výrobky, zeleninu a ovoce, bobule a přírodní džusy. Pokud je strava rozmanitá a rozmanitá, nikdy nebude muž čelit impotenci na pozadí nedostatku vitamínů a užitečných zdrojů těla.