Recenze o EroFertil

 • Tomáš
  V mládí si nevážil zdraví, oblékl se snadno. Jednou, při mínusových teplotách, jsem musel dlouho stát v chladu. Nejprve začaly problémy s erekcí, poté se častěji objevila nutkání močit. Šel jsem k urologovi, poradil EroFertil. Nejprve jsem nevěřil v účinnost kapslí, ale po měsíci používání všechny problémy zmizely.
  EroFertil
 • František
  Po dlouhou dobu nebyla žádná stálá dívka, sex 1-2krát za měsíc. Problémy začaly, zájem o intimitu zmizel. Erekce se stala nestabilní a mohla zmizet v nejnevhodnější chvíli. Objevil se stálý partner, ale problémy s potencí způsobovaly potíže. Objednal jsem si erofertil, po použití se obnovila účinnost.
  EroFertil
 • Josef
  Problémy s erekcí, lékař diagnostikoval neplodnost. Nevěděl jsem, co mám dělat. Vzal syntetické drogy, ale účinek byl nulový. Bylo doporučeno EroFertil. Nejprve jsem se styděl, že se prodává pouze na internetu. Ale po ukončení léčby jsem byl spokojený. Výdrž v posteli se zvýšila. Spermatické buňky se aktivovaly. Moje žena a já plánujeme dítě.
  EroFertil
 • Alena
  Manžel měl problémy v posteli. Začaly komplexy, nervové poruchy. Přítel doporučil erofertil. Manžel byl skeptický ohledně tohoto léku. Ale po týdnu užívání se erekce zesílila a pohlavní styk se prodloužil.
  EroFertil
 • Věra
  Kapsle EroFertil opravdu fungují komplexně. Erektilní dysfunkce zmizely, močení se stalo pravidelným, začal jsem mít skutečné potěšení z intimity. Všiml jsem si, že emoční stres zmizel, mohu se plně soustředit na svého partnera.
  EroFertil
Uživatelské hodnocení EroFertil
4.4
26