Jak zvýšit potenci doma

šťastný muž a žena

Níže uvedené informace jsou všeobecné (informativní) a nelze je použít k rozhodnutí o použití konkrétního léčivého přípravku nebo o přípravě lidového léku.

V průběhu let a někdy i v mladém věku se schopnost provádět pohlavní styk na správné úrovni stává stále obtížnější.

Jak zvýšit potenciál, pokud přitažlivost k ženě zmizela spolu s erekcí?

Příčiny slabé potence u mužů

sexuální vzrušení žen a mužů

Nerozbitné sebevědomí nebo vnitřní ujištění „teď vše projde" často hrají krutý vtip a problémy, které mohou rychle zmizet, sněhová koule.

Potencí je mužská sexualita. Schopnost potěšit ženu závisí na tom, jak vzrušený je orgán.

Při mírném vzrušení (nebo erektilní dysfunkci) objem, délka a pevnost penisu nestačí k plnému styku. Zdravá erekce závisí hodně na krevním tlaku uvnitř penisu.

Kavernózní těla (erektilní tkáň) uvnitř kmene jsou naplněna krví, což zvětšuje velikost penisu a udržuje cévy rozšířené až do ejakulace.

Pokud v procesu dojde k "změkčení", měli byste přemýšlet o návštěvě urologa, zvláště pokud je dlouhodobě (nejméně šest měsíců) pozorována slabá erekce.

Příčinou slabé účinnosti se někdy mohou stát zcela běžné faktory:

 • Problémy v práci, únava;
 • úzkost před sexem - strach ze selhání, rozpaky před partnerem;
 • dlouhodobé odmítání intimity (abstinence);
 • osobní zkušenosti, každodenní hádky se spřízněnou duší;
 • zanedbávání sportu nebo závislostí (doping);
 • zneužívání alkoholu (zejména piva), kouření;
 • selhání hormonů, diabetes mellitus, nekontrolovaná konzumace kalorických, kořeněných nebo tučných jídel;
 • stáří (přirozený pokles sexuální aktivity po 40 letech).

Mezi vážnější problémy patří vaskulární poruchy. Nedostatečná síla krevního tlaku v erektilní tkáni je možná u onemocnění: arteriální hypertenze, zánět prostaty, ateroskleróza, srdeční selhání, infarkt, epilepsie, zánět urogenitálního systému.

Sexualita klesá v důsledku předávkování trankvilizéry, antipsychotiky, cytostatiky nebo v důsledku intoxikace alkoholem, drogami.

Pokud nevěnujete pozornost problému, situace se zhorší, muž pocítí nespokojenost, úzkost. Psychologická nestabilita může mít za následek deprese, nervové poruchy.

Jak zvýšit účinnost s produkty

V žádném případě byste se neměli „stáhnout" do sebe a úplně zastavit intimitu. Bez intimity není možné zvýšit potenciál.

Pravidelný a bohatý intimní život zvyšuje množství a kvalitu spermatu, trénuje svalový orgán.

Návštěva urologa není vůbec hanebný čin - pravidelné vyšetření lékařem vám umožní vyhnout se nebo vyléčit možné nemoci ve fázi jejich vzniku. Další důležitou součástí šťastného intimního života je zdravé stravování a dobrý spánek.

Ke zvýšení libida je užitečná směs pohankového medu a mletých ořechů (1: 1), mrkvový salát, čerstvě vymačkaná mrkvová nebo zelná šťáva.

Afrodiziaka v produktech pro mužské sexuální vzrušení:

 • Ořechy (lískové ořechy, vlašské ořechy, pistácie, pekanové ořechy, lískové ořechy, arašídy);
 • ústřice, krevety, slávky, rybí olej, tučné ryby;
 • avokádo, banán, papája;
 • olivový, lněný olej;
 • rajčatový džus;
 • libové maso (hovězí, jehněčí), játra (hovězí);
 • kuře, bažant, krůta, králík;
 • ovesné vločky, pohanková kaše;
 • zelenina, česnek (3 hřebíček denně), kořen zázvoru (zázvorové čaje nebo nálevy);
 • čerstvá zelenina (celer, řepa, cibule, zelená);
 • ovocné, zeleninové šťávy (zejména mrkev);
 • hořká čokoláda, med;
 • kuřecí vejce;
 • dýňová semínka.

Byliny, které mají stimulační účinek: rozmarýn, třezalka tečkovaná, kopřiva, tymián, kalamus, ženšen.

Pití vína ke zvýšení libida, i v malých dávkách, není podporováno - navzdory rychlému účinku si tělo časem zvykne na další „dobíjení", svalový orgán odmítá pracovat bez alkoholu.

Chcete-li zvýšit účinnost, nemusíte běžet do lékárny pro pilulky, je lepší začít s úpravou životního stylu: zbavit se špatných návyků (přestat kouřit a pít alkohol), sportovat.

Nadváha, zejména velké břicho, je prvním nepřítelem zdravé energie. Existují jednoduchá cvičení, jako je šlápnutí na místo (průvod), dřepy nebo masáž prostaty (zvýšení průtoku krve do pánevní oblasti).

Večerní kontrastní sprcha pomáhá: po dobu 10 minut střídejte studenou a horkou vodu. Pokud právě zkoušíte postupy, je lepší začít se studenou vodou, postupně snižovat nebo zvyšovat stupeň.

Jak zlepšit erekci pomocí pilulek

Pokud domácí metody situaci nevyřeší, vyhledejte pomoc od urologa. Po absolvování testů bude pro vás vybrán účinný a bezpečný lék.

Samoléčba je kontraindikována, protože přesná příčina sexuální dysfunkce nebyla stanovena.

Přípravky na bázi vardenafilu stimulují sexuální touhu. Vzrušení nastane do 30 minut a doba pohlavního styku dosáhne 10 hodin, což je velmi působivé.

Spreje mají okamžitý a krátkodobý účinek a kapky zvyšují vzrušení, zlepšují produkci testosteronu.

Při každém cvičení močení pubococcygeální sval: napněte, zastavte tok moči, uvolněte se. Sval můžete trénovat kdekoli, i bez nutkání používat toaletu.

Nebude nadbytečné navštívit parní lázně nebo sauny (březové koště je vítáno).

Zvětšení penisu pomocí ruční masáže

dívka vzbuzuje sexuální touhu muže

Pomocí speciálních cviků, které se podobají masturbaci, můžete nejen zvýšit účinnost, ale také velikost (tloušťku) penisu. Před masáží zahřejte orgán: připravte bylinnou koupel, sedněte v roztoku asi 10 minut.

Masáž by měla být zahájena, když erekce vzrostla o ne více než 50% - při plném napětí se můžete zranit.

Namažte penis žaludu hypoalergenním lubrikantem, prsty uchopte orgán u základny (prstenec ukazováčku a palce), druhou rukou se začněte pohybovat nahoru, zastavte se na vrcholu, odlomte se, vraťte se na základnu, znovu vstaňte .

Ruce lze měnit. První fixuje penis na základně, druhý provádí rytmické pohyby. Trvání procedury je třikrát denně po dobu asi měsíce (200 pohybů - první týden, 300 - druhý, 500 - třetí). Cvičení ukončete při sebemenším nepohodlí nebo bolestivosti.